Розповідаємо про хід будівництва ЖК «Crystal Avenue» на Петропавлівській Борщагівці.
У четвертій черзі (вул. Кришталева, 1) триває підключення електропостачання на постійній схемі та укладання основних договорів.
У п’ятій черзі (вул. Кришталева, 1-Б) завершено облаштування зовнішнього освітлення. Тривають оздоблювальні роботи в холі, облаштування фасаду 1 поверху (готово на 90%), облаштування поливу, роботи з благоустрою, висадка рослин, тестування всіх систем будинку, підключення будинку до мереж водо- й електропостачання, підготовка до введення будинку в експлуатацію, підготовка до передачі житла інвесторам.
В останній частині підземного паркінгу тривають роботи з благоустрою, облаштування підлоги та монтаж системи пожежної безпеки.
Дізнатися деталі щодо будівництва, умов придбання житла або акційних пропозицій можна за телефоном: +380960230310.